Aktualności

3 Posts Likes

Książka „Beton technologie i metody badań”

Przyszła świeżutka jak mieszanka betonowa z pobliskiego węzła 😉 Nowa książka „Beton technologie i metody badań”

Czy dowiem się z publikacji jak zamówić dobry beton, jak sporządzić prawidłową specyfikacje techniczną na beton konstrukcyjny, jak wylać beton żeby nie pojawiły się rysy, jak przejść gładko zaroby próbne u Pani Maślanki w laboratorium GDDKiA?

Pytań jest dużo, a ciężar publikacji słuszny jak na książkę o betonie przystało 🙂 Sprawdzę czy będzie przydatna na budowie.

Aktualności – co to jest?

Cześć! 🙂
W sekcji aktualności będę prezentował krótkie wpisy o tym, czym się obecnie zajmuję, podrzucę ciekawe materiały do poczytania, wysłuchania lub obejrzenia. Podzielę się z Wami czego obecnie słucham (to częściej), lub oglądam 🙂
Jeśli coś mnie wyjątkowo wkurzy lub rozbawi to na pewno o tym napiszę.
Pozdrawiam, Andrzej

Ile kosztuje malowanie pomieszczeń

Hej!

Po 12 latach od generalnego remontu mojego domu, wypada odświeżyć nieco wygląd 🙂 Nie planuję dużego remontu, ale malowanie pomieszczeń jest jak najbardziej wskazane. Rozpocząłem od symulacji kosztów – zebrałem oferty na różne rodzaje farb od wielu producentów. Przygotowałem arkusz Excel, który pozwala w prosty sposób oszacować koszty robót malarskich łącznie, jak również w rozbiciu na poszczególne składowe tzn. ilość i cena farby, ilość roboczogodzin potrzebnych na wykonanie robót, koszt robocizny.

Na blogu znajdziesz artykuł jak obliczyć koszt malowania oraz pobierzesz darmowy Excel do symulacji.

Budżet budowy cz. 4 – MALOWANIE

Zapraszam:)

Andrzej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na na ich użycie.

ZGODA
×